VODOVOD

Aktuální rozbor vody prosinec 2019 Monitoring12,2019.pdf

                                                        Monitoring12,2019.pdf 

                                                        protokol o odběru vody 12. 2019.pdf


Aktuální rozbor vody srpen 2019 Monitoring rozbor 28.8.2019 (rozbor pitné vody )doc1.docx

                                                 Monitoring 28.8.2019 ( rozbor surové a pitné vody) doc1.docx

Aktuální rozbor vody z 24.4.2019 Monitoring 24.04.2019.doc1.docx

 Porovnání všech položek výpočtu ceny pro vodné a stočné podle cenových předpisů pro vodné a stočné

porovnání výpočtu ceny pro vodné a stočné .pdf

Provozní řád vodovodu  r. 2019 1. TEXTOVÁ ČÁST.pdf

Aktuální rozbor vody prosinec 2018 monitoring prosinec 2018.docx

                                                        protokol o odběru pitné vody 3.12.2018.docx

Aktuální rozbor vody srpen 2018 Monitoring srpen.docx 

                                                   Monitoring srpen 97572.docx

                                                   Protokol o odběru pitné vody z 15.8.2018.docx

Aktuální rozbor vody z 15.5.2018 rozbor z 15.5.2018 95803T01cz.pdf (306,2 kB)
Montážní firma oznámila, že od 18.12.2017 zahájí montáže vodoměrných soustav a vodoměrů. V předvánočním týdnu by chtěli několik zakázek zrealizovat, ostatní až po novém roce. Firmě byly předány kontaktní údaje žadatelů které uvedli v přihlášce na odběr vody. Firma bude žadatele kontaktovat za účelem dohodnutí termínu realizace prací.
Objednány vodoměrné soustavy a vodoměry.
Čerpadlo ve vrtu vyměněno za nové.

V současné době každý obdrží do své poštovní schránky předvolání k projednání přihlášky k odběru vody a zřízení vodovodní přípojky. Komu termín nebude vyhovovat, lze si po telefonické domluvě termín změnit. Po podepsaných přihláškách budou objednány vodoměrné soustavy.

Přihláška k odběru vody Prihlaska-k-odberu-vody.docx (23,5 kB)
Protokol o odběru vzorků Protokol o odběru vzorků.pdf (1,2 MB)
Rozbor surové a pitné vody Rozbor surové a pitné vody 1.pdf (391,9 kB)
Rozbor surové a pitné vody Rozbor surové a pitné vody 2.pdf (383,7 kB)
...............................................................................................................................................................................................
Bylo vydáno kladné kolaudační rozhodnutí na stavbu hlavního vodovního řádu. Ještě bude provedena výměna čerpadla ve vrtu za výkonnější.Čerpadlo již objednáno.
..........................................................................................................................................................................................
Kolaudace hlávního řádu vodovodu by měla být provedena do 31.5.2017, bohužel tento termín nebyl uskutečněn z technických důvodů a bylo zažádáno o prodloužení termínu. Následně  budou zváni občané naší obce do kanceláře OÚ, kde se budou přihlašovat k odběru vody + osazení přípojky vodoměrnou soustavou a budou podepisovat smlouvu na odběr vody. Vodoměrnou soustavu si bude hradit každý sám ale samotný vodoměr dostane každý zdarma od obce.
Apelujeme důrazně na všechny obyvatele kteří mají již vodovodní přípojku aby se přihlásili k odběru vody. Každá přípojka která nebude osazena vodovodní soustavou nebude zkolaudována. Majitele takové přípojky pak bude stát spoustu úsilí a financí k dodatečnému zkolaudování. Podle počtu odebírajících se  pak také může promítnou cena za vodné. Ale to pak ukáže zkušební provoz.
 
Na každou přípojku o kterou jste VY OBČANÉ již dříve projevili zájem byl vyhotoven projekt a vydáno stavební povolení, toto vše platila obec, která má nedostatek financí. A teď NĚKTEŘÍ Z VÁS osazení vodoměrnou soustavou odmítají. To si od Vás obec nezaslouží takové chování. Stále jste si stěžovali že je nedostatek vody - obec zařídila vodovod, nikdo z Vás nemá ponětí co to stálo úsilí a peněz. A teď je Vám to jedno?!?!?!? Házet klacky pod nohy, nadávat, stěžovat si...to ano že? Ale přiložit ruku k dílu a pomoci....to ne! Jasně: Já jsem občan, já můžu vše a vy se starejte a rychle.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ve výběrovém řízení na zhotovitele akce ,,Vodovod v obci Loucká" zvítězila s nejnižší nabídkou firma Petr Kožený s.r.o.
Ministerstvo zemědělství schválilo přidělení dotace na stavbu ve výší 63,7 %.
Obec žádala ještě o dodotování z rozpočtu Středočeského kraje, ale bohužel byla tato žádost zamítnuta. Obec se bude pokoušet ještě jednou žádat o dodotování z jiných zdrojů, pokud ani tentokrát dodotování nevyde, bude muset obec požádát o úvěr od některé z bank. Na výběr banky bude taktéž řádné výběrové řízení.
Slavnostní akt symbolického poklepu základního kamene se konal 19.8.2016 od 18.00 hod. (viz fotogalerie odkaz níže), stavba tak byla symbolicky zahájena. Dne 8.9.2016 v 13,30 hod. poprvé bagr hrábl do země a stavba započala skutečně.
V týdnu od 10.10 bude obcházet majitele nemovitostí zástupce firmy Petr Kožený s.r.o. a vypracovávat cenové nabídky na zhotovení vodovodních přípojek.
FOTOGALERIE STAVBY VODOVODU V OBCI LOUCKÁ https://patriorloucka.rajce.idnes.cz/Stavba_vodovodu/