iNFORMACE O POČTU A SÍDLE VOLEBNÍCH OKRSKŮ PRO VOLBY DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY PARLAMENTU ČR Informace o početu a sídle vol. okrsků.docx (12,4 kB)
Opatření při nedostatku vody 482148609_1_Opatření_1.pdf (49,8 kB)
VELKOOBJEMOVÝ KONTEJNER JE POUZE NA TRÁVU

INFORMACE DLE ZÁKONA Informace dle zákona.docx (12,8 kB)

INFORMACE O DOKUMENTACI ROZŠÍŘENÍ DP LEDČICE  477806562_0_Rozsireni_DP_Ledcice.pdf (458,5 kB)

NABÍDKA DOTACE NA DEŠTOVOU VODU Destovka_letak_DL 04-2017_tisk.pdf (1 MB)

............................................................................................................................

PLAVBA LODÍ S CELEBRITOU - Jana Štěrbová - 16.7. od 14,00 hod. do 16,00 hod.
   Mimořádně talentovaná sopranistka, členka Státní opery Národního divadla. Vyučuje zpěv na prestižních školách. Její repertoár je nejen opera ale i opereta, muzikál, chanson atd. Koncertuje po celé Evropě, dnes koncertuje náhodou v Itálii. Zpívá zásadně živě.
   Jarda: Jana je nejen úžasná zpěvačka a krásná inteligentní žena ale i stoprocentní profesionál ovládající svůj hlas a navíc asi deset světových jazyků. Nedovedu si jí představit na parníku v pruhovaném triku protože je zvyklá na róby a aplauzy ve stoje z velkých sálů divadel v Evropě. Je to výzva. Proč přijít? Protože takovou divu už na parníku asi nikdy neuvidíte, natož aby Vám zazpívala to nej ze světové tvorby a Vy u toho pili pivo. To musíte zažít. Jana je naše zlatíčko. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.
Cena 250 Kč/os.

PLAVBA LODÍ S CELEBRITOU - Hynek Tomm - 23.7. od 14,00 hod. do 16,00 hod.
   Absolvent konzervatoře - obor Operní zpěv. Romantický tenor na koncertech zpívá zásadně živě. Učinkuje v muzikálech. Jeho repertoár tvoří vlastní skladby a převzaté od A.Bocelliho a dalších světových zpěváků. Spolupracuje s českými zpěvačkami, se kterými nazpíval různé duety.
   Jarda: Hynek je živel, temperamentní zpěvák s hlasem boha karla. Ale taky velký profesionál a to mě vždy a u všech imponuje. Proč přijít? Když jsem byl poprvé pozván na jedno jeho vystoupení pro nemocné děti v jednom kulturáku, říkal jsem si z poza šatny, kde sehnali tak na rychlo Karla Gotta? Nebudete litovat! Objednávky: jardapilnaj@email.cz.
Cena 250 Kč/os.

   Plavby lodí s celebritou jsem vymyslel já před čtyřmi lety. Hned potom se objevili akce typu Na kafíčko s celebritou a další plavby se stejným názvem ale beze mě. Tak jsem od projektu ustoupil. Dnes se vracím s tím, že je to úžasná věc, když můžete dvě hodiny plout po Vltavě pod historickými mosty Prahy, máte k dispozici příjemný personál, co Vám přinese vše, co si budete přát a zároveň Vám plavbu ještě zpříjemní zpěv od skutečných profesionálů, se kterými můžete mluvit, fotit se atd...za tak nízkou cenu. Chcete se osobně poznat s Klárou, Janou, Hynkem a dalšími zpěváky či herci? Nikdo Vám v tom nebrání. Na lodi se budou rozdávat možná i dárky.
   Jarda: Teď už trochu kecám, to by bylo víc než perfektní, schovávám si je všechny na Advent 26.11. Ba ne, budu rozdávat alespoň vstupenky do divadel. Do těch nejlepších divadel na nejlepší muzikály. Jo a po plavbě Vám mohu zajistit třeba nějaké levnější divadlo nebo levnější Muzeum voskových figurín.

BADSCHANDAU A KONIGSTEIN - 22.7.2017
  Jedna s největších horských pevností v Evropě s nádherným výhledem na Saské Švýcarsko. Vstupné 8 Euro, vláček s autobusem 5 Euro. Následně lázeňské město Bad Schandau s vyhlídkou a prohlídkou města s posezením v místních kavárnách či cukrárnách. Cena dopravy 450 Kč. Odjezd z Litoměřic, Lovosic, Roudnice, Štětí, Mělníka, atd.
   Jarda: Krása jen pár kilometrů za hranicemi, nádherný výhled, kde se rozhlížel i Karel IV. V ceně je i šikovný průvodce.
Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

TŘI LETUŠKY V PAŘÍŽI
Divadlo Radka Brzobohatého
Opletalova 5/7
Praha 1
Objednávky: jardapilnaj@email.cz
  Neváhejte, pokud se chcete dvě a čtvrt hodiny smát v jednom kuse. Francouzská situační komedie, kde lásky přilétají a odlétají...Alexander je úspěšný pařížský architekt, kterému monogamie ovšem nic neříká... Svůj milostný život koordinuje s letovým řádem, který se zdá být dokonalý. Vše se ale změní příchodem kamaráda ze školy a vypadá to, že i perfektní navigační systém začne mít trhliny. Kolotoč bláznivých situací se právě roztáčí...  Cena vstupenek je 590 Kč - 1-9 řada a 550 Kč - 10-16 řada. Skupinová sleva možná. Na mou žádost se představení uskuteční i 27.9.2017 od 19 hodin. Posledních 50 volných míst. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

MALÝ PRINC
RockOpera Praha
Komunardů 306/1
Praha 7 - Holešovice
Objednávky: jardapilnaj@email.cz
   První rodinná rock opera. Malý princ je nejznámější dílo francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéryho. Na první pohled roztomilá pohádka v sobě skrývá filosofický podtext, jenž je čtenáři jasnější s přibývajícím věkem. Proto je příběh vhodnou látkou pro děti i jejich rodiče. Vzhledem k tomu, že se divák stává součástí představení, jedinečnost a neopakovatelnost divadelního zážitku tak vynikají mnohem víc. Protože je Malý princ určen i dětskému publiku, budou ho tvůrci zohledňovat nejen formálně, ale také organizačně. Historicky poprvé tak vznikne rocková opera uváděná i pro rodiny během nedělních odpolední. Premiéra 8.6. od 19 hod. Cena vstupenek 299, 399, 499 a 699 Kč. Skupinová sleva možná. Na mou žádost se představení uskuteční i pro školáky a všechny, kteří budou mít dopoledne čas a to 7.6.2017 od 11 hodin. Mám už jen posledních 60 míst. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

GALAKONCERT V DIVADLE ABC
15.10.2017 od 14,00 hodin - neděle
JITKA SMUTNÁ A JEJÍ HOSTÉ
Učinkují J.Smutná, T.Nekudová, M.Písařík a plno dalších muzikantů. Cena 250 Kč. Délka 90 min. Welcome drink.
   Jitka Smutná, svého času členka Národního divadla, nyní členka Městských divadel pražských, hraje také v divadlech Bez zábradlí, v Řeznické, Na Prádle, Palace atd. Patří k úspěšným filmovým, dabingovým, televizním i rozhlasovým herečkám a moderátorkám. Spolupracovala s Jarkem Nohavicou a nyní vyučuje herectví na pražské Vyšší odborné škole herecké. Je moderátorkou pořadu Dvanáct ve dvanáct na Dvojce Českého rozhlasu. Skládá vlastní písničky a píše verše.
Cena 250 Kč. Délka 90 minut. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

GALAKONCERT HVĚZD V DIVADLE ABC
15.10.2017 od 18,00 hodin - neděle
HYNEK TOMM A JEHO HOSTÉ
   S živým orchestrem, rautem po skončení, dárkem pro každého, kdo si koupí vstupenku. Bude možná i křest knížky zpěváka Hynka Tomma a učinkovat přislíbili i Michal David, Zdeněk Troška, Felix Slováček, Anna Slováčková, Marian Vojtko, Bohuš Matuš, Vlastimil Harapes, Olga Lounová, Eva Pilarová, Petra Černocká, Valérie Zawadska, Miriam Kantorková, Jaroslav Svěcený, Uršula Kluková, Daniel Nekonečný, Maxíci a další umělci.
   Hynek Tomm, romantický tenor, absolvent konzervatoře - obor Operní zpěv. Jeho zvučný hlas mu technika nepřikrášluje a na koncertech zpívá zásadně živě. Učinkuje v muzikálech. Nazpíval úvodní píseň k filmu Kameňák 3. Jeho repertoár tvoří vlastní skladby a převzaté od A.Bocelliho a dalších světových zpěváků.
Cena 400 Kč. Délka 120 minut. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

ADVENTNÍ KONCERT V DIVADLE ROKOKO
26.11.2017 od 14 hodin - neděle
   Koncert v duchu adventu. Účast slíbili: Klára Kozlovská, Anna Dolejší, Anna Slováčková, Felix Slováček, Hynek Tomm, Jitka Smutná, Ivanka Devátá, Arnošt Goldflam, Martin Písařík, Hanka Křížková, Iva Huttnerová, Karmen Majerová, Sabina Laurinová, Josef Vágner, Eva Pilarová, Marian Vojtko, Radim Schwab, Jaroslav Svěcený, Bohuš Matuš a další umělci. Cena 250 Kč. Délka 90 minut. Welcome drink.
Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

ADVENTNÍ KONCERT V DIVADLE ROKOKO
26.11.2017 od 16 hodin - neděle
   Koncert v duchu adventu. Účast slíbili: Klára Kozlovská, Anna Dolejší, Anna Slováčková, Felix Slováček, Hynek Tomm, Jitka Smutná, Ivanka Devátá, Arnošt Goldflam, Martin Písařík, Hanka Křížková, Iva Huttnerová, Karmen Majerová, Sabina Laurinová, Josef Vágner, Eva Pilarová, Marian Vojtko, Radim Schwab, Jaroslav Svěcený, Bohuš Matuš a další umělci. Cena 250 Kč. Délka 90 minut. Welcome drink.
Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

ADVENTNÍ KONCERT V DIVADLE ROKOKO
26.11.2017 od 18 hodin - neděle
   Koncert v duchu adventu. Účast slíbili: Klára Kozlovská, Anna Dolejší, Anna Slováčková, Felix Slováček, Hynek Tomm, Jitka Smutná, Ivanka Devátá, Arnošt Goldflam, Martin Písařík, Hanka Křížková, Iva Huttnerová, Karmen Majerová, Sabina Laurinová, Josef Vágner, Eva Pilarová, Marian Vojtko, Radim Schwab, Jaroslav Svěcený, Bohuš Matuš a další umělci. Cena 400 Kč. Délka 120 minut. Raut po skončení.
Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

     Na všech koncertech budou přítomna média. To znamená, že se můžete objevit někde v TV nebo v bulváru.
  Děkuji Vám za Vaše objednávky. Organizacím vystavuji fakturu.

   Teď něco pro ty, kteří čtou až do konce. Pokud si koupíte dvě vstupenky na Adventní koncert od 14 a 16 hodin, tedy za 1.000 Kč, dostanete 2 vstupenky na Advent od 18 hodin za 800 Kč zdarma. Pokud si koupíte Adventní koncert od 18 hod. za 400 Kč a jeden koncert od 14 nebo 18 hod. za 250, dostanete další koncert zdarma. Pokud si koupíte 4 ks vstupenek na Plavby, dostanete 2 další zdarma. Atd.

Jarda Pilnaj
IČO: 46029940
DIČ: CZ6503252426
Pod nádražím 281
411 72 Hoštka
tel.: 601590318
objednávky a dotazy: jardapilnaj@email.cz
fb: Jarda Pilnaj
čú: 213837859/0600
www.cestovniagentura.wbs.cz

 
 

 

 

 

 

Prodejna Velvarka Družstva Jednoty Kladno příjme prodavačku na plný úvazek. Nástup možný ihned. Informace podá vedoucí prodejny.

PTAČÍ CHŘIPKA OPATŘENÍ Opatrení_pro_malochovy.pdf (108,2 kB)

PTAČÍ CHŘIPKA INFORMACE  Informace_pro_veejnost.pdf (43,2 kB)

Veřejná vyhláška - změna adresy sídla obecního úřadu Loucká Veřejná vyhláška.docx (11,6 kB)

Změna adresy sídla obecního úřadu Loucká (ohlašovny evidence obyvatel) od 1.1.2017 Všem občanům obce.docx (11,9 kB)

Návrh rozpočtu na rok 2017 Návrh rozpočtu na rok 2017.docx (14,6 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode