Kulturní akce

Kulturní výbor obce Loucká se omlouvá za zrušení termínu konání 1.7.2017 akce Společenského sportovního odpoledne. Po předběžném zjišťování by účast byla velmi nízká a proto se kulturní výbor rozhodl tuto akci přesunout na náhradní termín 26.8.2017.
Za kulturní výbor: Předsedkyně Monika Pelichovská a členové Vladimíra Bukovská a Jana Stovičková
...........................................................................................................................................................................................
Podle předběžné informace od předsedkyně kulturní komise se bude v sobotu 1.7.2017 na místním sportovišti konat Společenské sportovní odpoledne pro všechny občany obce a jejich přátele. Tato akce je v letošním roce novinkou, dříve se pořádal pouze dětský den, který byl zaměřen převážně pro děti.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LEGOLAND - 1.7.2017
   Dejte dětem dárek za vysvědčení! Určitě si to zaslouží! Legoland v Německu - 1.500 Kč/os. - jednodenní výlet pro malé i velké, kteří si rádi hrají a mají chuť se pořádně vyřádit. Legoland v Gunzburgu. Odjezd v 1,00 hod. ráno, návrat po půlnoci. V ceně 1.500 Kč je zahrnuta doprava dálkovým autobusem, pojištění a vstupné do Legolandu na všechny atrakce. Odjezd z Litoměřic, Lovosic, Roudnice, Štětí, Hoštky, Polep, Mělníka, Prahy, Plzně a dalších měst při cestě.
  Jarda: Každoročně jezdíme Legoland tak osmkrát. Je to nejdostupnější vyžití tohoto druhu za tak nízkou cenu. Na tento den zbývá 24 míst. Jezdím s každým zájezdem jako průvodce a technický doprovod se zajištěním finančních prostředků (Eura). Děti s pasem či OP odvezu i přivezu s písemným souhlasem rodičů. Alespoň jednoho. Chůvu máme. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

PLAVBA LODÍ S CELEBRITOU - Klára Kozlovská - 9.7. od 14,00 hod. do 16,00 hod.
   Absolventka prestižní konzervatoře Jaroslava Ježka - obor Muzikálové herectví. Nyní čerstvě vystudovala Mezinárodní konzervatoř obor populární zpěv. Její repertoár tvoří šansony, popové a muzikálové písně. Skládá texty pro jiné zpěváky a učinkuje v několika muzikálech. Zpívá jen živě.
   Jarda: Klára je úžasná zpěvačka, zažil jsem jí na několika prestižních akcí Červeného kříže i několika charitativních akcí pro ty potřebné. Byla a je neskutečně lidská a milá. Miláček publika pokaždé. Krásná, krásná, krásná. Proč přijít? Když Klára zpívá a Vy zavřete oči, uslyšíte Rihannu, Madonu, Cher a dalších asi deset světových zpěvaček jako v originále. Je tak hezká, že oči stejně nezavřete. Má úžasné charisma.
Cena: No, řekněte si. Před dvěma lety byla 250 Kč. Já bych to tak nechal. Na parník se může nalodit ale jen 120 osob.
Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

PLAVBA LODÍ S CELEBRITOU - Jana Štěrbová - 16.7. od 14,00 hod. do 16,00 hod.
   Mimořádně talentovaná sopranistka, členka Státní opery Národního divadla. Vyučuje zpěv na prestižních školách. Její repertoár je nejen opera ale i opereta, muzikál, chanson atd. Koncertuje po celé Evropě, dnes koncertuje náhodou v Itálii. Zpívá zásadně živě.
   Jarda: Jana je nejen úžasná zpěvačka a krásná inteligentní žena ale i stoprocentní profesionál ovládající svůj hlas a navíc asi deset světových jazyků. Nedovedu si jí představit na parníku v pruhovaném triku protože je zvyklá na róby a aplauzy ve stoje z velkých sálů divadel v Evropě. Je to výzva. Proč přijít? Protože takovou divu už na parníku asi nikdy neuvidíte, natož aby Vám zazpívala to nej ze světové tvorby a Vy u toho pili pivo. To musíte zažít. Jana je naše zlatíčko. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.
Cena 250 Kč/os.

PLAVBA LODÍ S CELEBRITOU - Hynek Tomm - 23.7. od 14,00 hod. do 16,00 hod.
   Absolvent konzervatoře - obor Operní zpěv. Romantický tenor na koncertech zpívá zásadně živě. Učinkuje v muzikálech. Jeho repertoár tvoří vlastní skladby a převzaté od A.Bocelliho a dalších světových zpěváků. Spolupracuje s českými zpěvačkami, se kterými nazpíval různé duety.
   Jarda: Hynek je živel, temperamentní zpěvák s hlasem boha karla. Ale taky velký profesionál a to mě vždy a u všech imponuje. Proč přijít? Když jsem byl poprvé pozván na jedno jeho vystoupení pro nemocné děti v jednom kulturáku, říkal jsem si z poza šatny, kde sehnali tak na rychlo Karla Gotta? Nebudete litovat! Objednávky: jardapilnaj@email.cz.
Cena 250 Kč/os.

   Plavby lodí s celebritou jsem vymyslel já před čtyřmi lety. Hned potom se objevili akce typu Na kafíčko s celebritou a další plavby se stejným názvem ale beze mě. Tak jsem od projektu ustoupil. Dnes se vracím s tím, že je to úžasná věc, když můžete dvě hodiny plout po Vltavě pod historickými mosty Prahy, máte k dispozici příjemný personál, co Vám přinese vše, co si budete přát a zároveň Vám plavbu ještě zpříjemní zpěv od skutečných profesionálů, se kterými můžete mluvit, fotit se atd...za tak nízkou cenu. Chcete se osobně poznat s Klárou, Janou, Hynkem a dalšími zpěváky či herci? Nikdo Vám v tom nebrání. Na lodi se budou rozdávat možná i dárky.
   Jarda: Teď už trochu kecám, to by bylo víc než perfektní, schovávám si je všechny na Advent 26.11. Ba ne, budu rozdávat alespoň vstupenky do divadel. Do těch nejlepších divadel na nejlepší muzikály. Jo a po plavbě Vám mohu zajistit třeba nějaké levnější divadlo nebo levnější Muzeum voskových figurín.

BADSCHANDAU A KONIGSTEIN - 22.7.2017
  Jedna s největších horských pevností v Evropě s nádherným výhledem na Saské Švýcarsko. Vstupné 8 Euro, vláček s autobusem 5 Euro. Následně lázeňské město Bad Schandau s vyhlídkou a prohlídkou města s posezením v místních kavárnách či cukrárnách. Cena dopravy 450 Kč. Odjezd z Litoměřic, Lovosic, Roudnice, Štětí, Mělníka, atd.
   Jarda: Krása jen pár kilometrů za hranicemi, nádherný výhled, kde se rozhlížel i Karel IV. V ceně je i šikovný průvodce.
Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

TŘI LETUŠKY V PAŘÍŽI
Divadlo Radka Brzobohatého
Opletalova 5/7
Praha 1
Objednávky: jardapilnaj@email.cz
  Neváhejte, pokud se chcete dvě a čtvrt hodiny smát v jednom kuse. Francouzská situační komedie, kde lásky přilétají a odlétají...Alexander je úspěšný pařížský architekt, kterému monogamie ovšem nic neříká... Svůj milostný život koordinuje s letovým řádem, který se zdá být dokonalý. Vše se ale změní příchodem kamaráda ze školy a vypadá to, že i perfektní navigační systém začne mít trhliny. Kolotoč bláznivých situací se právě roztáčí...  Cena vstupenek je 590 Kč - 1-9 řada a 550 Kč - 10-16 řada. Skupinová sleva možná. Na mou žádost se představení uskuteční i 27.9.2017 od 19 hodin. Posledních 50 volných míst. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

MALÝ PRINC
RockOpera Praha
Komunardů 306/1
Praha 7 - Holešovice
Objednávky: jardapilnaj@email.cz
   První rodinná rock opera. Malý princ je nejznámější dílo francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéryho. Na první pohled roztomilá pohádka v sobě skrývá filosofický podtext, jenž je čtenáři jasnější s přibývajícím věkem. Proto je příběh vhodnou látkou pro děti i jejich rodiče. Vzhledem k tomu, že se divák stává součástí představení, jedinečnost a neopakovatelnost divadelního zážitku tak vynikají mnohem víc. Protože je Malý princ určen i dětskému publiku, budou ho tvůrci zohledňovat nejen formálně, ale také organizačně. Historicky poprvé tak vznikne rocková opera uváděná i pro rodiny během nedělních odpolední. Premiéra 8.6. od 19 hod. Cena vstupenek 299, 399, 499 a 699 Kč. Skupinová sleva možná. Na mou žádost se představení uskuteční i pro školáky a všechny, kteří budou mít dopoledne čas a to 7.6.2017 od 11 hodin. Mám už jen posledních 60 míst. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

GALAKONCERT V DIVADLE ABC
15.10.2017 od 14,00 hodin - neděle
JITKA SMUTNÁ A JEJÍ HOSTÉ
Učinkují J.Smutná, T.Nekudová, M.Písařík a plno dalších muzikantů. Cena 250 Kč. Délka 90 min. Welcome drink.
   Jitka Smutná, svého času členka Národního divadla, nyní členka Městských divadel pražských, hraje také v divadlech Bez zábradlí, v Řeznické, Na Prádle, Palace atd. Patří k úspěšným filmovým, dabingovým, televizním i rozhlasovým herečkám a moderátorkám. Spolupracovala s Jarkem Nohavicou a nyní vyučuje herectví na pražské Vyšší odborné škole herecké. Je moderátorkou pořadu Dvanáct ve dvanáct na Dvojce Českého rozhlasu. Skládá vlastní písničky a píše verše.
Cena 250 Kč. Délka 90 minut. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

GALAKONCERT HVĚZD V DIVADLE ABC
15.10.2017 od 18,00 hodin - neděle
HYNEK TOMM A JEHO HOSTÉ
   S živým orchestrem, rautem po skončení, dárkem pro každého, kdo si koupí vstupenku. Bude možná i křest knížky zpěváka Hynka Tomma a učinkovat přislíbili i Michal David, Zdeněk Troška, Felix Slováček, Anna Slováčková, Marian Vojtko, Bohuš Matuš, Vlastimil Harapes, Olga Lounová, Eva Pilarová, Petra Černocká, Valérie Zawadska, Miriam Kantorková, Jaroslav Svěcený, Uršula Kluková, Daniel Nekonečný, Maxíci a další umělci.
   Hynek Tomm, romantický tenor, absolvent konzervatoře - obor Operní zpěv. Jeho zvučný hlas mu technika nepřikrášluje a na koncertech zpívá zásadně živě. Učinkuje v muzikálech. Nazpíval úvodní píseň k filmu Kameňák 3. Jeho repertoár tvoří vlastní skladby a převzaté od A.Bocelliho a dalších světových zpěváků.
Cena 400 Kč. Délka 120 minut. Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

ADVENTNÍ KONCERT V DIVADLE ROKOKO
26.11.2017 od 14 hodin - neděle
   Koncert v duchu adventu. Účast slíbili: Klára Kozlovská, Anna Dolejší, Anna Slováčková, Felix Slováček, Hynek Tomm, Jitka Smutná, Ivanka Devátá, Arnošt Goldflam, Martin Písařík, Hanka Křížková, Iva Huttnerová, Karmen Majerová, Sabina Laurinová, Josef Vágner, Eva Pilarová, Marian Vojtko, Radim Schwab, Jaroslav Svěcený, Bohuš Matuš a další umělci. Cena 250 Kč. Délka 90 minut. Welcome drink.
Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

ADVENTNÍ KONCERT V DIVADLE ROKOKO
26.11.2017 od 16 hodin - neděle
   Koncert v duchu adventu. Účast slíbili: Klára Kozlovská, Anna Dolejší, Anna Slováčková, Felix Slováček, Hynek Tomm, Jitka Smutná, Ivanka Devátá, Arnošt Goldflam, Martin Písařík, Hanka Křížková, Iva Huttnerová, Karmen Majerová, Sabina Laurinová, Josef Vágner, Eva Pilarová, Marian Vojtko, Radim Schwab, Jaroslav Svěcený, Bohuš Matuš a další umělci. Cena 250 Kč. Délka 90 minut. Welcome drink.
Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

ADVENTNÍ KONCERT V DIVADLE ROKOKO
26.11.2017 od 18 hodin - neděle
   Koncert v duchu adventu. Účast slíbili: Klára Kozlovská, Anna Dolejší, Anna Slováčková, Felix Slováček, Hynek Tomm, Jitka Smutná, Ivanka Devátá, Arnošt Goldflam, Martin Písařík, Hanka Křížková, Iva Huttnerová, Karmen Majerová, Sabina Laurinová, Josef Vágner, Eva Pilarová, Marian Vojtko, Radim Schwab, Jaroslav Svěcený, Bohuš Matuš a další umělci. Cena 400 Kč. Délka 120 minut. Raut po skončení.
Objednávky: jardapilnaj@email.cz.

     Na všech koncertech budou přítomna média. To znamená, že se můžete objevit někde v TV nebo v bulváru.
  Děkuji Vám za Vaše objednávky. Organizacím vystavuji fakturu.

   Teď něco pro ty, kteří čtou až do konce. Pokud si koupíte dvě vstupenky na Adventní koncert od 14 a 16 hodin, tedy za 1.000 Kč, dostanete 2 vstupenky na Advent od 18 hodin za 800 Kč zdarma. Pokud si koupíte Adventní koncert od 18 hod. za 400 Kč a jeden koncert od 14 nebo 18 hod. za 250, dostanete další koncert zdarma. Pokud si koupíte 4 ks vstupenek na Plavby, dostanete 2 další zdarma. Atd.

Jarda Pilnaj
IČO: 46029940
DIČ: CZ6503252426
Pod nádražím 281
411 72 Hoštka
tel.: 601590318
objednávky a dotazy: jardapilnaj@email.cz
fb: Jarda Pilnaj
čú: 213837859/0600
www.cestovniagentura.wbs.cz
Předsedkyně kulturního výboru oznamuje termíny kulturních akcí do konce roku 2016:
26.11.2016  Výroba vánočních dekorací
2.12.2016 rozsvěcování veřejného vánočního stromečku
4.12.2016 Mikulášská besídka
Budete informováni o přesných časech začátku akcí obvyklým způsobem.
Na zasedání zastupitelstva obce 1.11.2016 byl schválen finanční příspěvek ve výši 3 000,- kč na vánoční výrobu a rozsvěcování stromečku a dalších 5 000,- kč na pokrytí nákladů na Mikulášskou besídku.
 
__________________________________________________________________________
Předsedkyně kulturní komise zve všechny na podzimní ,,Dýňování, které se bude konat v sobotu 22.10.2016 od 13.00 hod. v zasedací místnosti Obecního úřadu.
Co se bude dělat?
Výroba bubáků z dýní, výroba podzimních dekorací a hlavně disco v maskách Helloween.
........................................................................................................................................................................................

Pátek 17.6.2016 20.30 hod. : Dle nejnovější informace ( z nejmenovaného zdroje) se dětský den podle prohlášení předsedkyně kulturní komise p. Moniky Pelichovské konat nebude z odůvodněním nedostatkem volného času potřebného k zajištění této společenské akce v obci. Společenská akce věnovaná dětem by se měla uskutečnit až koncem letních prázdnin, nazvaná ,,Rozlučka s prázdninami", o přesném termínu budeme včas informovat.

_---------------------------------------------------------------------

Dětský den by se měl uskutečnit v sobotu 18.6.2016

-------------------------------------------------------------

Dětský den by se měl podle informace předsedkyně kulturní komise p. Moniky Pelichovské konat během měsíce června, jakmile bude znám přesný termín, budeme vás ihned informovat. Na zasedání Zastupitelstva obce dne 7.6.2016 byl schválen příspěvek ve výši 5000,- kč na výlohy spojené s pořádáním této akce.

 

Pravidla pořádání veřejných akcí:
 

1.  Každá veřejná akce nebo veřejné shromáždění, kterou chce pořadatel uskutečnit na území obce Loucká nebo jeho místní části podléhá oznamovací povinnosti dle:

Zákona o právu shromažďovacím (Zákon číslo: 84/1990 Sb ze dne 27. března 1990)  (zs.pdf)

2. Svolavatel veřejného shromáždění je povinen jedna t v souladu  se zákonem

Zákon o právu shromažďovacím (Zákon číslo: 84/1990 Sb. ze dne 27. března 1990) zejména pak jeho § 5:

§ 5 zákona 84/1990 Sb.

  (1) Svolavatel je povinen shromáždění písemně oznámit úřadu tak, aby úřad oznámení obdržel alespoň 5 dnů předem. Úřad

může v odůvodněných případech přijmout oznámení i v kratší lhůtě. Za právnickou osobu předloží oznámení ten, kdo je v této věci zmocněn jednat jejím jménem. Oznámení může být předloženo též osobně v pracovní den v době mezi osmou a patnáctou hodinou. Úřad vytvoří podmínky, aby oznámení mohla být řádně přijímána.

 

(2) K oznámení, které svolavatel podá dříve než 6 měsíců přede dnem konání shromáždění, se nepřihlíží.

(3) V oznámení musí svolavatel uvést:

a) účel shromáždění, den a místo jeho konání a dobu zahájení; jde-li o shromáždění na veřejném prostranství, též

předpokládanou dobu jeho ukončení;

b) předpokládaný počet účastníků shromáždění;

c) opatření, která provede, aby se shromáždění konalo v souladu se zákonem, zejména potřebný počet pořadatelů starších 18 let, které k organizaci shromáždění určí, a způsob jejich označení;

d) má-li jít o pouliční průvod, výchozí místo, cestu a místo ukončení;

e) jméno, příjmení a trvalý pobyt svolavatele, u právnické osoby její název a sídlo a jméno, příjmení a bydliště toho, kdo je

zmocněn v této věci jednat jejím jménem;

f) jméno, příjmení a trvalý pobyt toho, kdo je zmocněn jednat v zastoupení svolavatele.

(4) Má-li se shromáždění konat pod širým nebem mimo veřejná prostranství, je svolavatel povinen k oznámení přiložit souhlas

toho, kdo je vlastníkem, případně uživatelem pozemku.

3. Pokud je veřejná akce spojena s jakoukoliv hudební produkcí povinností pořadatele toto ohlásit Ochrannému svazu autorskému. Více naleznete na www.osa.cz  a www.intergram.cz .

 

 

 

 

 

 

 

Diskusní téma: Cokoliv o obci

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode